Загальноселищна акція "З турботою про парк"

У селищі продовжуються роботи щодо благоустрою території ради. Упродовж березня-квітня 2016 року жителі населених пунктів приводять у  порядок територію особистих домоволодінь та  прилеглу до них  територію, об’єкти соціально-культурного призначення.

За цей час частково виконані роботи щодо наведення порядку на старому кладовищі, прибиранні стихійних сміттєзвалищ, впорядкуванні територій на в’їзді в райцентр, навколо об’єктів торгівлі, побуту, соціального призначення.

Найбільший обсяг робіт виконано у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. На заклик селищної ради відгукнулися працівники бюджетних закладів та установ, суб’єктів підприємницької діяльності і у вівторок, 05 квітня цього року провели загальноселищну акцію «З турботою про парк». Всього у цьому заході взяли участь 120 мешканців селища. Ними зібрано сміття, вирубані чагарники, порізані звалені дерева, очищено пляжну зону навколо «Камінного ставка».

В парку стало охайніше і учасники цієї акції отримали задоволення від наслідків своєї роботи, оскільки мали змогу ще й помилуватися природою, її пейзажами.

Виконавчий комітет селищної ради щиро дякує всім тим хто долучився до цієї важливої роботи.