Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Оратівські дороги

На жаль вони,  як повсюди не у дуже хорошому стані. Тому основний акцент роботи селищної ради ставився на проведенні робіт щодо їх капітального чи поточного ремонту. На 6 сесії селищної ради 7 скликання було затверджено програму ремонту  доріг на  2016 рік. Дещо пізніше, а точніше 11 серпня 2016 року на 8 сесії селищної ради 7 скликання депутати внесли зміни та доповнення до попередньої програми, зокрема щодо капітального ремонту дороги державного значення Р-17 «Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне» на відрізку дороги по вул. Подільська. На цьому відрізку дороги планується капітально відремонтувати майже 700 м. дорожнього покриття, освоїти 3644 тис. грн. коштів державного бюджету, що у вигляді субвенції надійшли на соціально-економічний розвиток селища.

Упродовж травня-вересня 2016 року на території селищної ради виконано значний об’єм робіт із ремонту доріг комунальної власності. Всього за цей період відремонтовано 15 вулиць та провулків селища, укладено 5,6 тис. м. кв. асфальтобетонного покриття. Доведено до належного стану дороги по вул. Соснова, провулку Лісовому,  вул. Братів Коробкових, вул. Суворова та деяких інших. Вартість робіт наближається до  2 млн. грн.

У поточному році  планується провести  роботи щодо ремонту доріг комунального значення ще щонайменше на 5 вулицях.

Як показує попередній та цьогорічний досвід, ремонт доріг із застосуванням щебеневого покриття є малоефективним, особливо на ділянках доріг, що мають нахил. На деяких таких дорогах, після проливних дощів таке покриття частково зруйновано. Тому в майбутньому планується проводити ремонтні роботи із застосуванням асфальтобетонного покриття.

Зараз селищною радою напрацьовуються документи щодо ремонту доріг на наступний рік.  

 

 

  « повернутися до списку новин