Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Позачергова сесія

Перед початком сесії ради селищний голова  І. І. Барський привітав депутата чотирьох скликань О. В. Святецьку  із днем народження та вручив грамоту селищної ради та квіти.

На позачергову сесію селищної ради було винесено ряд питань, що вимагали швидкого вирішення.

Із пропозиціями щодо розподілу додаткових надходжень до бюджету виступив селищний голова. На ремонт доріг комунального значення було виділено 350 тис. грн.,  на завершення будівництва котельні дитячого садочка «Сонечко» – 260 тис. грн. На реалізацію  проекту, що здобув перемогу у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад і передбачає встановлення залізобетонної огорожі навколо сміттєзвалища спрямовано 100 тис. грн., на виконання іншого інвестиційного проекту, що фінансується із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  і спрямований на придбання двох вентиляторів вертикального типу для очисних споруд передбачено у селищному бюджеті 20,1 тис. грн.

Не оминули увагою депутати і комунальне підприємство «Оратівкомунсервіс». На освітлення вулиць та благоустрій райцентру додатково виділено 47 тис. грн.

Заплановано закупити та встановити в центральній частині селища турнікети. Для цього передбачено 39 тис. грн.

Всього було перерозподілено 857 тис. грн.

Депутати селищної ради  дали дозвіл на тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в ДНЗ «Сонечко», розглянули заяви деяких жителів селища на надання матеріальної допомоги та із земельних питань.

Із усіх  питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

 
 

   

 « повернутися до списку новин