Чорнобиль…

Дата: 28.04.2017 16:51

Чорнобиль це слово стало синонімом найбільшої техногенної катастрофи в історії людства. Мільйони українців та найближчих наших сусідів постраждали від її наслідків. Тоді, у квітні 1986 року, якби не самопожертва тисяч пожежників, військових, цивільних вона мала б набагато більші масштаби. Саме вони, хто ціною власного життя, хто ціною здоров’я рятували світ від «мирного атому», що вийшов із під контролю.

Доземно, з вдячністю схилили голови оратівчани, 26 квітня, у день 31-х роковин з дня аварії на Чорнобильській АС, перед пам’яттю  героїв-ліквідаторів чиї  життя забрав некерований атом. Зі словами вдячності землякам, що брали участь у ліквідації наслідків страшної аварії, на мітингу-реквієму виступили Галина Лошак, голова районної ради та Микола Волинець, голова районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна». Квіти від вдячних мешканців Оратова та об’єднаної територіальної громади лягли до пам’ятного знаку  жертвам Чорнобильської катастрофи.