Увага, погіршення погодних умов! Будьте обережними на дорозі

Дата: 15.01.2021 07:54

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області працює у посиленому очікується погіршення погодних умов.

На державних трасах впродовж ночі 14 грудня працювали 100 шляховиків та понад 70 дорожних машин. На обробку доріг використано 1700 тонн-піщано соляної суміші.

Техніка працює в посиленому режимі. Задіяно 186 одиниць спецтехніки. На автошляхах працюють понад 300 дорожників, використано 800 тонн піщано-соляної суміші.

За прогнозами синоптиків, вже цієї ночі очікується зниження температури повітря до 10 градусів морозу, також можливий невеликий сніг, а в північних районах області помірний. Вдень 15 січня температура коливатиметься від -5 до -8 градусів за Цельсієм, а вночі впаде до -14.

Шановні водії, будь ласка, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, швидкісного режиму та дистанції, уникайте маневрувань.
При плануванні маршрутів на дальні відстані, враховуйте погодні умови, дбайте про справність вашого автомобілю.

Надавайте перевагу в русі дорожній техніці!