Заключний етап ремонту нового офіс ЦНАПу в Оратівській громаді

Дата: 16.01.2021 13:04

Головна мета адміністративно-територіальної реформи дуже проста і зрозуміла – зробити послуги для населення доступними, швидкими і якісними. Така амбітна ціль може бути досягнута шляхом удосконалення системи отримання тієї чи іншої адмінпослуги через спрощення процедур та розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

В Оратівській ОТГ завдяки співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» наразі проходить процес укомплектування ЦНАПу - єдиного місця, де кожен житель громади може отримати адміністративні послуги в комфортних умовах і за короткий час. Робота зразкового ЦНАПу спрямована на організацію надання адміністративних послуг за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень, відкритості та прозорості у наданні максимальної кількості послуг в одному місці. Вже незабаром мешканці громади зможуть отримати до 100 адміністративних послуг, включно з послугами соціального захисту, пенсійного забезпечення, реєстрації актів цивільного стану, оформлення землі, бізнесу та нерухомості в комфортних умовах.

Найближчим часом розпочнуться роботи з налагодження офісної техніки та встановлення меблів.

Інформацію про початок роботи нового офісу ЦНАПу чекайте у наших наступних повідомленнях.