ТОВ «Вінниягаз Збут» повідомляє про зниження ціни на природний газ для населення з 1 лютого 2021 року

Дата: 01.02.2021 13:16

У січні уряд ухвалив рішення, яким визначена гранична ціна на газ для побутових споживачів - 6,99 грн за кубометр без урахування вартості доставки газу.

ТОВ «Вінницягаз Збут» дотримується Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 №25 та постачатиме блакитне паливо за регульованою ціною.

Обмеження ціни буде діяти на період карантину у лютому – березні 2021 року. За лютий клієнти компанії отримають платіжки з ціною 6,99 грн за куб м, що дорівнює 0,6613 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 26 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).В платіжках за січень ціна газу буде 9,89 грн за куб м.

Нагадаємо, що різке зростання ціни газу взимку мало об’єктивні причини і було спричинено різким здорожчанням газу у світі, зокрема і в Європі.

Тож, з 1 лютого  тимчасово у всіх постачальників газу на ринку ціни будуть однакові. Але однакові ціни зовсім не означають однаковий сервіс та зручність отримання послуг. ТОВ "Вінницягаз Збут" пропонує своїм клієнтам такі сервіси:

????Єдиний кабінет для передачі показників та сплати за газ та його доставку

????Зручні чат-боти у Viber та Telegram, через які швидко та просто передати показники та сплатити за газ

????Мобільний додаток простий та зрозумілий

????Оплату через Apple/Android Pay

????І найцінніше для багатьох наших клієнтів - Центри обслуговування поруч, до яких зручно завітати в разі потреби.

Використовуйте комфортні та зручні сервіси надійного постачальника ТВІЙ ГАЗЗБУТ, аби не марнувати час на "газові" питання.

Детальніше на офіційному сайті :https://vn.gaszbut.com.ua/ua/Info-for-consumers/id/tov-vinnijagaz-zbut-povidomljaje-pro-znizhennja-ci-40865