15.02.2021 відбулась нарада при селищному голові

Дата: 16.02.2021 16:36

У понеділок, 15 лютого 2021 року, відбулась нарада при селищному голові. На нараду були запрошені керівники усіх структурних підрозділів селищної ради. В ході обговорення питань життєдіяльності громади було розглянуто багато питань.  Було акцентовано увагу на необхідності мобілізувати зусилля для подолання наслідків негоди. Разом із тим розглянуто такі питання:

Садик М.І., головний лікар Оратівської ЦРЛ, повідомив, що за попередній тиждень не виявлено жодного випадку вірусних пневмоній. Було обговорено питання покращення умов перебування хворих в Оратівській ЦРЛ та питання температурного режиму в стаціонарних відділеннях.

Галушка О.І., головний лікар Оратівського ЦПМСД розповів про зміни в порядку вакцинації від COVID-19 та проведення проби Манту в школах.

Начальник ДПРЧ №25 Кружільний Р.М. акцентував увагу на випадках надзвичайних ситуацій, що відбулися в межах громади за останній тиждень та про їх вирішення.

Начальник комунгоспу Панасюк Н.С. прозвітувала про прочищення та посипання доріг піщано-соляною сумішшю.

Керівник фінансового відділу Голдун В.С. та головний бухгалтер селищної ради Созда Г.В. розяснили ситуацію з оплатою орендної плати а використання держаних земель, а також ситуацію з вивільненням працівників сільських рад та клубних закладів у звязку із децентралізацією.

З начальником ЦНАПу  Патик Л.С. було обговорено питання доступності послуг для населення та покращення стану обслуговування в ЦНАПі.

Селищний голова Г.В. Лошак подякувала усім аграріям нашої громади, котрі долучилися до допомоги в прочищенні доріг кожного населеного пункту громади.