Вакцину CoronaVac китайського виробника Sinovac Biotech, яка вже прибула в Україну, активно використовують в Туреччині

Дата: 02.04.2021 14:33

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

«Вакцину CoronaVac китайського виробника Sinovac Biotech, перші 215 тис. доз якої вже прибули в Україну, активно використовують в Туреччині. Тут проводили третю фазу досліджень препарату. Проти COVID-19 в Туреччині щеплюють тільки цією вакциною», - йдеться у повідомленні.

Щеплення вакциною CoronaVac одним з перших у січні зробив Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

Також нею прищепився і 81-річний Вселенський патріарх Варфоломій, резиденція якого знаходиться в колисці православ'я - Константинополі, тобто сучасному Стамбулі.

Загалом Туреччина закупила 50 млн доз вакцини CoronaVac. Станом на 1 квітня в країні щеплено проти COVID-19 більше ніж 16 млн людей, з них майже 7 млн отримали по дві дози вакцини.