З 3 квітня по Оратівській селищній раді посилюються карантинні обмеження

Дата: 05.04.2021 15:56

Відповідно до протоколу позачергового засідання комісії селищної ради з питань ТЕБ та НС №4 від 02.04.2021 року на території Оратівської селищної ради з 00.00 годин 03 квітня до 00.00 годин 12 квітня 2021 року запроваджуються посилені обмежувальні протиепідемічні заходи.

В зазначений період забороняється:

- проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів;

- проведення культурних масових заходів;

- приймання відвідувачів у закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури;

- діяльності культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення:

- проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми;

- відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, в тому числі учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, крім здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти.