В Україні вийшов збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 для медичних працівників та широкого загалу

Дата: 16.04.2021 08:26

Електронна версія збірника розміщена за посиланням: http://bit.ly/100answers_vaccov

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, у яких доступною мовою розповідається про:

• як працюють різні типи вакцин;
  • як вимірюють їхню ефективність і перевіряють безпечність;
  • як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад, з онкохворобами);
  • кому не можна робити щеплення;
  • які є реакції на вакцини;
  • як поводити себе після щеплення тощо.

Невдовзі з’являться і паперові екземпляри, які отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України.

Проєкт реалізується ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».