Вітання Оратівського селищного голови з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 07.05.2021 10:54

Шановні учасники бойових дій, вдови, діти війни!

Шановна Оратівська громадо!

Від усієї душі вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939-1945 років стала найбільшою трагедією людства у ХХ столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам'ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля перемоги.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність і незламність духу. Саме вам ми завдячуємо свободою та мирним небом.

Це наші вдови, діти війни, всі ті, кому довелося нести на собі тягар післявоєнного часу, відбудовувати ціною власного життя і здоров’я обпалені війною території.

Низький уклін вам за це.

Цей святковий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.

Висловлюємо свою вдячність усім, хто тяжкою працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це.

Щиросердечно бажаю вам міцного здоровя, добра і благополуччя.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят шість років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюю слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Вітаю вас з Днем памяті та примирення !

Вітаю з 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З повагою –

Оратівський селищний голова                                    Галина ЛОШАК