Понад 1,5 годин знадобилось робочі групі, аби розібратися в тонкощах та деталях соціально-економічного аналізу розвитку громади

Дата: 14.05.2021 10:54

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2030 роки вчора, 13 травня, провела своє перше засідання. До складу цієї  групи, що створена рішенням 6 сесії селищної ради 8 скликання від 30 квітня 2021 року, ввійшли: Оратівський селищний голова, його заступник, секретар селищної ради, старости, керівники  виконавчих органів, комунальних підприємств та закладів селищної ради, голови постійних комісій.

Робоча група затвердила план організаційних заходів із розробки Стратегії, відповідно до якого заплановано проведення, принаймні,  ще двох засідань і на завершення – до 01 вересня 2021 року передбачається внести напрацьований  проєкт Стратегії на затвердження радою.

Із презентацією соціально-економічного аналізу розвитку громади виступив Микола Янковий, начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності селищної ради, секретар робочої групи. На основі статистичних даних, отриманих матеріалів від виконавчих органів, старост, керівників комунальних підприємств та закладів селищної ради  було детально проаналізовано та досліджено основні тенденції  розвитку економіки,  культури, освіти, фізичної культури і спорту, медицини, соціальної сфери за попередні 5 років.

За наслідками розгляду цього питання, робочою групою прийняті рішення:

- про включення  соціально-економічного аналізу, як окремого, важливого розділу до Стратегії на 2021-2030 роки;

- про завершення анкетування жителів громади та представників бізнесу щодо оцінки нинішнього стану розвитку,  оцінки підприємницького клімату  в територіальній громаді та основних заходів, які необхідно здійснити для вирішення життєвоважливих питань;

- про напрацювання технічних завдань до проєктів розвитку на 2021-2025 роки.

Засідання робочої групи провела Оратівський селищний голова Галина Лошак.