Вітання Оратівського селищного голови з прийдешнім головним державним святом – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Дата: 20.08.2021 15:06

Доргі мої друзі! Шановні земляки!

Від усього серця вітаю Вас з прийдешнім головним державним святом – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України! 30 років нашій Державі. Для історії – це  зовсім мало, а для покоління – це вже ціле життя.

«Україна – це супер, Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані усі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй нема ціни». Цими словами великої поетеси підпишеться кожен Українець,  бо кожен із нас розуміє важливість таких слів, як незалежність, держава, єдність і відданість Україні.

Найбільшим випробуванням нашої любові до Батьківщини є останні роки.      Україна стоїть, Україна бореться.

І найсильніша зброя не в руках, а в серцях наших героїв – це вірність народу і своїй Державі.

Моя Україно, з Днем народження. Головне будь! Для дітей, онуків і правнуків. Моя Державо, ціна твоєї незалежності дуже висока, але ти варта, щоб за тебе боротись.  Молимось за тебе, наша найкраща країно в світі.

Дорогі друзі,  дозвольте усім побажати миру, злагоди і достатку.

Цінуймо і бережімо нашу Україну. Зі святом!

З найщирішими побажаннями,

Оратівський селищний голова