Всесвітній день прибирання. Україна вийде на найбільшу екологічну акцію року

Дата: 17.09.2021 11:39

18 вересня 2021 року Україна  разом з мільйонами активістів 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Громадян закликають долучитися 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Центральні локації будуть працювати в усіх обласних центрах України.

Важливо! У населених пунктах або районах, де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію) акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00. Адреси, деталі, інструкції та контакти координаторів опубліковані в новинах на сайті letsdoitukraine.org.

Нагадаємо, що Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об’єднує понад 50 млн учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала Президентка Естонії. У 2017 році «Let’s do it Ukraine» об’єднали понад 1 100 000 учасників.  Минулого року 140 тис. учасників очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями зібрано 764 тонни сміття.

Зробимо Україну чистою разом!

Фото без описуДжерело:https://letsdoitukraine.org/