Рішення виконавчого комітету 24.02.2022 року

Дата: 14.03.2022 11:36

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

24.02.2022 року

38

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на березень 2022 року.

39

Про  спеціалізовану  службу  цивільного  захисту матеріального забезпечення  Оратівської селищної ради.

40

Про спеціалізовану службу цивільного захисту  торгівлі та харчування Оратівської селищної ради.

41

Про організацію щорічної  акції  з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів Оратівської селищної  ради

42

Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Оратівкомунсервіс»  у 2021 році.

43

Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» у 2021 році.

44

Про встановлення піклування.

45

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з  господарськими будівлями та спорудами і земельної  ділянки.

46

Про розробку проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту доріг комунальної власності в с. Юшківці по вул. Набережна та Братів Михайлишиних.

47

Про присвоєння поштової адреси земельній  ділянці.

48

Про розробку проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту доріг комунальної власності в с. Осична по вул. Бондарівська.

49

Про розробку проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту доріг комунальної власності в с. Балабанівка по вул. Замостянська.

50

Про видачу дублікату  свідоцтва  на  право особистої власності на жилий будинок.

51

Про зміну поштової адреси земельній  ділянці.

52

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з   господарськими будівлями та спорудами і земельної  ділянки.

53

Про виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо капітального ремонту мережі вуличного освітлення в Скоморошківському старостинському окрузі.

54

Про затвердження калькуляції на послуги транспортних засобів КП «Оратівкомунсервіс» на 2022 рік.

55

Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими спорудами і земельній ділянці.

56

Про присвоєння адреси будинку з господарськими спорудами і земельній ділянці.

57

Про видачу дублікату  свідоцтва   про  право особистої власності на житловий будинок.

58

59

Про виготовлення проєктно-кошторисної документації капітального ремонту мережі вуличного освітлення в Оратівському старостинському окрузі.

60

Про розробку проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту тротуару комунальної власності в с. Оратів по вул. Миру.

61

Про розробку проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту доріг комунальної власності в с. Кожанка по провулку Колгоспний.

62

Про розробку проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту доріг комунальної власності в с. Сабарівка по частині вулиць.

63

Про виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо капітального ремонту мережі вуличного освітлення в Лопатинському старостинському окрузі.

64

Про виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо капітального ремонту мережі вуличного освітлення в Чагівському старостинського окрузі.

65

Про корегування проєктно-кошторисної документації щодо капітального ремонту мережі вуличного освітлення в с. Сабарівка.

66

Про присвоєння адреси нежитловій будівлі, магазину.

67

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина.