Рішення виконавчого комітету 28.03.2022 року

Дата: 12.04.2022 11:33

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

28.03.2022 року

79

Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги по Оратівській селищній територіальній громаді у 2022 році.

80

Про  Програму соціального захисту жителів  Оратівської селищної  територіальної громади на 2022-2024 роки в новій редакції.

81

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року№ 954  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки.

82

Про виділення коштів з резервного фонду бюджету селищної територіальної громади.

Додаток.

83

Про використання у період запровадження воєнного стану продуктів харчування, продовольчої сировини та нерухомого майна, що перебуває на балансі відділу освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради.

84

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на квітень 2022 року.

85

Про  організацію прийняття та розгляду заяв громадян з питань надання компенсації  за розміщення внутрішньо-переміщених осіб.

86

Про  уповноваження посадових осіб селищної ради на видачу довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та ведення обліку таких осіб.