Пожежна безпека під час святкування Великодня!

Дата: 13.04.2022 08:29

Пожежна безпека під час святкування Великодня!

З урахуванням військового стану, поряд зі складною ситуацією яка скалася в державі, громадяни та настоятелі храмів готуються зустріти одне з найсвітліших релігійних свят – Великдень.

Для забезпечення безпеки людей у храмах під час проведення богослужінь, працівники відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели інструктажі з Благочинними, настоятелями  та священнослужителями Оратівської територіальної громади, задля запобігання виникнення пожеж у храмах під час підготовки та проведення Великодня. Під час зустрічей співробітники служби порятунку розповіли основи пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, у період воєнного часу, зокрема наголосили на безпеці в культових спорудах. Особлива увага зверталася на недопущення виникнення пожеж в культових спорудах (церквах) та дотримання правил пожежної безпеки під час релігійних свят. Також фахівці нагадали правила безпечного користування з відкритим вогнем та електричними приладами, наголосили на важливості підтримання належного стану засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників. Звернули увагу на питання евакуації під час виникнення надзвичайної ситуації, дії за сигналом «Тривога», «Увага всім!». По закінченню заходу вручили листівки та памятки на протипожежну тематику.