Рішення виконавчого комітету 05.05.2022 року

Дата: 10.05.2022 10:24

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

05.05.2022 року

117

Про  Програму фінансової підтримки  комунального закладу «Оратівська селищна соціальна аптека»  на  2022 рік.

118

Про Програму утримання об’єктів та майна комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

119

Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної  ради 8 скликання від 06 липня 2021 року «Про намір передачі комунального майна в оренду та включення його до Переліку першого типу».

120

Про погодження наміру передачі в оренду майна комунальної власності, яке передається в оренду на аукціоні.

121

Про розгляд справи про адміністративне  правопорушення, передбачене частиною  1 статті 179 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно Щирої Л. П.

122

Про розгляд справи  про адміністративне  правопорушення, передбачене статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно Андрієнка М. В.

123

Про видалення зелених насаджень.

124

Про видачу дублікату  свідоцтва  про  право особистої власності на житловий будинок  (гр. Михайлишиної Л. П.)

125

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з  господарськими будівлями та спорудами (гр. Волинець Г. М.)

126

Про забезпечення отримання   компенсації витрат власниками жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

127

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року№ 954  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки.