Оперативна інформація станом на 06.00 13.05.2022 щодо російського вторгнення

Дата: 13.05.2022 09:10

Розпочалась сімдесят дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках ворог активних дій не проводив.

На Сіверському напрямку тривають заходи посиленої охорони ділянки українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях.

На Слобожанському напрямку ворог вживає заходів щодо перегрупування підрозділів.

На Харківському напрямку основні зусилля зосередив на недопущенні просування наших військ в районі населеного пункту Веселе.

На Донецькому напрямку противник продовжує зосередження основних зусиль на встановленні повного контролю над населеним пунктом Рубіжне.

На Лиманському напрямку підрозділи ворога намагалися закріпитись в районі населеного пункту Олександрівка.

На Бахмутському напрямку окупанти вели штурмові дії у напрямку населеного пункту Оріхове та в районі населеного пункту Комишуваха, успіху не мали.

На Курахівському напрямку ворог вів наступальні дії у напрямку населеного пункту Мар’їнка.

Продовжив завдавати артилерійських та авіаційних ударів по Маріуполю, основні зусилля зосереджував на блокуванні підрозділів наших військ в районі заводу “Азовсталь”.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник вів артилерійські обстріли підрозділів наших військ по всій лінії та повітряну розвідку із застосуванням БпЛА.

На Південнобузькому напрямку обстрілювали підрозділи наших військ зі ствольної артилерії та мінометів у районах населених пунктів Олександрівка, Таврійське, Котляреве, Ганнівка і Осокорівка.

За попередню добу підрозділами протиповітряної оборони Сухопутних військ, Повітряних Сил та Десантно-штурмових військ було уражено сім повітряних цілей:

п’ять БпЛА типу “Орлан-10,

один вертоліт Ка-52,

одну крилату ракету.

На Донецькому та Луганському напрямках захисниками України за минулу добу відбито вісімнадцять атак ворога, знищено:

тринадцять танків,

вісім артилерійських систем,

двадцять сім одиниць бойової броньованої техніки,

дві одиниці спеціальної інженерної техніки,

п’ять автомобілів противника.

Разом переможемо! Слава Україні!