Рішення виконавчого комітету 23.05.2022 року

Дата: 24.05.2022 14:51

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

23.05.2022 року

128

Про  Програму Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік щодо підтримки родин воїнів, які загинули у війні російської федерації проти України.

129

Про Звернення виконавчого комітету Оратівської селищної ради до священнослужителів та вірян  Оратівської селищної територіальної   громади.

130

Про доцільність призначення Серікову Наталію Сергіївну опікуном повнолітнього сина – Мельника Володимира Андрійовича.

131

Про надання дозволу на вчинення правочину неповнолітній Чехмейстер Аліні Миколаївні  за згодою матері Чехмейстер Лариси Іванівни.

132

Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав Третьяк Анастасії Олександрівни, (інформація з персональними даними)   відносно дітей Варги Тетяни Русланівни, (інформація з персональними даними)   та Третьяка Андрія Руслановича, (інформація з персональними даними)

133

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Додатки

134

Про визначення відповідальної  посадової особи за формування, укладання та надсилання  договорів оренди землі.

135

Про розгляд справи  про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відносно Чехмейстера Валентина Володимировича.

136 Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на червень 2022 року.