Оратівська селищна рада
Оратівський район, Вінницька область

Освячення храму на честь Св. вмч. Димитрія Солунського с. Рожична

26 листопада, в день пам’яті свт. Іоана, архієп. Константинопольського, Золотоустого, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, звершив чин освячення храму на честь Св. вмч. Димитрія Солунського та очолив Божественну Літургію

Перед храмом владику привітали парафіяни та за доброю традицією піднесли запашний коровай.

У храмі настоятель ієрей Діонисій Карпов, подаючи хрест своєму архіпастирю запросив Його звершити освячення храму та престолу, очолити Божественну Літургію.
Під час чину освячення відбувся Хресний хід з мощами навколо храму. Після відпусту чину освячення владика очолив святкову Літургію, під час якої багато віруючих, а особливо дітей приступили до Таїнства Євхаристії.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь, в якій розповів про значення храму та закликав віруючих разом храмами рукотворними будувати і храми своїх душ.

Після богослужінь архієпископ Михаїл привітав громаду з цією величною святковою подією – освяченням храму.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика нагородив головного мецената Виходзя П. В. орденом Христа Спасителя. Також нагороди з рук архієрея в цей день отримали благодійники та будівничі храму.

Отець Діонисій подякував владиці за Його архіпастирські молитви, які він підніс сьогодні за мешканців села, за наших воїнів і за мир і злагоду в Україні та вручив Йому просфору.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Оратівського району прот. Ярослав Мацюк, благочинний Липовецького району прот. Петро Ковальчук, настоятель храму ієрей Діонисій Карпов та духовенство Оратівського і Липовецького благочинь.

Помолитись та привітати громаду в цей святковий день до храму завітали голова Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади Ігор Барський та голова Оратівської районної ради Галина Лошак.« повернутися до списку новин