Новини Оратівської селищної ради

21 Грудня, 2021 р., 14:11
   Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, які принесуть в кожний дім радість та надії на кращі зміни в житті.
17 Грудня, 2021 р., 14:51
Новорічно-Різдвяні свята - це свята, коли дива стають реальністю. Вони сповнені добром та любов'ю, мріями і сподіваннями. Саме День Святого Миколая розпочинає круговерть зимових святкувань.
16 Грудня, 2021 р., 11:15
Із 25 листопада по 03 грудня цього  року,  в Оратівській селищній територіальній громаді, проводилось голосування за проєкти на  конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Всього у голосуванні взяло участь 1081 мешканець, або майже 10% від загальної кількості тих хто мав право брати учать у голосуванні.  Громада визначилась  щодо пріоритетності проєктів, що плануються до реалізації:
16 Грудня, 2021 р., 08:14
На центральній площі смт Оратів працівники КП «Оратівкомунсервіс» встановили новорічну ялинку, яка тішитиме мешканців і гостей селища впродовж новорічно-різдвяних свят. Новорічну красуню прикрасили ілюмінацією та традиційними іграшками.