Новини Оратівської селищної ради

09 Жовтня, 2023 р., 15:28
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОРАТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!
09 Жовтня, 2023 р., 14:08
Наш проект «Здорова молодь - сильна Україна» реалізовано!!!
09 Жовтня, 2023 р., 08:56
Законом України №3219 частково знято обмеження на проведення документальних перевірок ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ частково знято обмеження на проведення контролюючими органами документальних перевірок.  Зазначене стосується документальних позапланових перевірок, які проводяться на звернення платника податків та/або з підстав, визначених підпунктами 78.1.1 (у частині документальних позапланових перевірок платників щодо яких отримано інформацію, що свідчить про порушення податкового законодавства з питань оподаткування доходів, отриманих нерезидентами із джерелом походження з України, та/або з  питань оподаткування нерезидентів, які здійснюють діяльність через відокремлені підрозділи, платників, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції, організації та проведення азартних ігор в Україні (гральний бізнес), платників податків, які надають фінансові, платіжні послуги), 78.1.2 (в частині контролю за трансфертним ціноутворенням), 78.1.5, 78.1.7, 78.1.8, 78.1.9, 78.1.12, 78.1.14 - 78.1.16, 78.1.21 та 78.1.22 пункту 78.1 статті 78 ПКУ, та/або документальних позапланових перевірок платників, щодо яких отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями та/або валютної виручки за експортними операціями.
09 Жовтня, 2023 р., 08:27
Благодійний фонд «Право на захист» – є благодійною організацією, що зосереджує діяльність на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам, і постраждалим від бойових дій особам на національному, місцевому та індивідуальному рівнях. Фонд є виконавчим партнером УВКБ ООН і здійснює програми надання прямої правової допомоги по всій Україні, сприяє змінам в національній правовій базі, приведенню її у відповідність до міжнародних стандартів в галузі прав людини.
09 Жовтня, 2023 р., 08:16
Шановні працівники та ветерани поштового зв'язку!
09 Жовтня, 2023 р., 08:14
Цей день об’єднує усіх правознавців, у яких одне покликання – відстоювати права, свободи та інтереси людини.
07 Жовтня, 2023 р., 16:59
4 жовтня 2023 року в ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, загинув  Циба Петро Юрійович, 1997 року народження, мешканець села Човновиця.  Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина.
06 Жовтня, 2023 р., 15:47
З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України 05 жовтня заступником директора з виховної роботи Наталією Вітюк та педагогом-організатором Оленою Василевич було проведено урок мужності «Герої рідного краю» для учнів 10-х класів Оратівського ліцею. Урок було проведено на Алеї пам’яті, де діти пройнялися глибоким сумом втрати наших земляків та на знак великої шани їх подвигу задля кожного з нас, поклали квіти.
06 Жовтня, 2023 р., 08:31
4 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 47 сесії селищної ради 8 скликання під головуванням виконуючої обов’язки Оратівського селищного голови, секретаря селищної ради Лесі Ларіонової за участі 24 депутатів. На засіданні були запрошені перший заступник селищного голови, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних підприємстві організацій селищної ради, начальники відділів та управлінь селищної ради, ЗМІ.