Новини Оратівської селищної ради

23 Березня, 2017 р., 10:58
Із настанням сприятливих погодних умов розпочався завершальний етап модернізації  дошкільного навчального закладу «Сонечко» смт Оратів.  У минулому році тут виконано великий об’єм робіт: введено в дію котельню на твердому паливі, повністю замінено застарілу систему опалення, утеплено горищне перекриття, перекрито дах, утеплено зовнішні стіни фасаду.
22 Березня, 2017 р., 08:55
20 березня 2017 року у м. Київ, у Міжнародному виставковому центрі, під головуванням Президента України П. О. Порошенка  відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку.
13 Березня, 2017 р., 14:38
      Традиційно, щороку 13 березня, Оратівчани  відзначають чергові роковини визволення району від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні. Окупація району розпочалась 27 липня 1941 і тривала  до 13 березня 1943 року. Це були найтрагічніші роки для жителів району.  Довгоочікуване визволення  принесли воїни 151-ї, 155-ї, 240-ї, 197-ї, 135-ї стрілецьких, 192-ї гірсько-стрілецької, 4-ї гвардійської та 133 повітряно-десантних дивізій.
10 Березня, 2017 р., 09:55
       Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.
10 Березня, 2017 р., 09:17
Цікава концертна програма місцевих аматорів, творчих колективів та окремих учасників художньої самодіяльності була представлена учасникам святкового зібрання із нагоди чудового весняного свята, Міжнародного жіночого дня  8 Березня в селищі Оратів. Із вітаннями до прекрасної половини нашого суспільства виступили: заступник голови райдержадміністрації Палюри В. В., заступник голови районної ради Чугункін О. П., керівник об’єднаної територіальної громади – Оратівський селищний голова Барський І. І. Виступаючі відзначили роль жінки у суспільстві, їх участь та громадському житті селища, району, краю. Особливі слова подяки прозвучали на адресу жінок-волонтерів, військовослужбовців. Промовці щиро бажали нашим чарівним, дорогим, коханим жінкам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, родинного затишку, злагоди, миру та Божого благословення.
06 Березня, 2017 р., 13:08
Для їх підготовки було оголошено перерву у другому засідання першої сесії ради. За цей час працівниками  селищної ради спільно із депутатами ради було сформовано порядок денний наступного засідання та підготовлені проекти відповідних рішень. Їх  і було розглянуто на другому пленарному засіданні першої сесії селищної ради 22 лютого 2017 року.
03 Березня, 2017 р., 16:08
Друге пленарне засідання першої сесії селищної ради складалось із двох частин.
23 Січня, 2017 р., 08:42
Традиційний, відкритий шаховий турнір, організований Оратівською селищною радою відбувся 21 січня 2017 року. Він приурочений до Дня Соборності України. У спортивних змаганнях взяло участь 10 шахістів із різних населених пунктів району:  Барановський В. Ф., Бірчак Г. В., Корецький М. М.,  Ліхоткін А. П.,  Солоненко І. Д., Страшевський В. А. із смт Оратів;  Гурський О. Я., Деркач М. М., Сплодитель П. Т. із с. Медівка; Змикала І. Ю. із с. Фронтівка.  Турнір тривав біля 7 годин. Найсильнішим шахістом цього разу виявився Барановський Валерій Федорович,  який здобув  8 перемог та набрав відповідну кількість очок. Друге місце виборов Змикало Іван Юрійович, у його здобутку 7 перемог і одна нічия, третє місце посів Солоненко Іван Дмитрович, який набрав 7 очок.