Новини Оратівської селищної ради

11 Серпня, 2023 р., 16:24
Вітаємо молоде покоління Оратівщини з Днем молоді!
11 Серпня, 2023 р., 16:22
Шановні працівники ветеринарної медицини!
11 Серпня, 2023 р., 16:16
Громадські роботи - на користь громаді
11 Серпня, 2023 р., 14:19
На сьогодні в соціальних мережах поширюються ініціативи щодо  встановлення пам’ятного монументу Захисникам України, доля яких невідома.
10 Серпня, 2023 р., 15:55
В Оратівську громаду знову надійшла трагічна звістка про втрату нашого земляка - захисника України  Мельника Володимира Анатолійовича.
10 Серпня, 2023 р., 14:47
 У зв’язку з необхідністю розгляду окремих питань, 10 серпня виконуюча обов’язки Оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова  скликала і провела позачергове засідання виконавчого комітету Оратівської селищної ради. Згідно з порядком денним члени виконавчого комітету розглянули дев’ять питань. Зокрема, ухвалили рішення з питань соціального захисту: про  забезпечення отримання компенсації витрат власниками жилих приміщень, у яких безоплатно проживають внутрішньо переміщені особи, та про звільнення громадян від плати за надання соціальної послуги догляду вдома.
10 Серпня, 2023 р., 13:49
РРО/ПРРО для платників ЄП ІІ-IV груп У 2023 році
08 Серпня, 2023 р., 15:54
 Триває робота над створенням Меморіалу пам’яті  у селищі Оратів, з метою увічнення пам’яті загиблих земляків – захисників і захисниць в російсько- українській війні.