Новини Оратівської селищної ради

18 Березня, 2022 р., 13:05
Двадцять три дні Україна чинить запеклий опір збройній агресії РФ на всіх фронтах, зокрема дипломатичному.
18 Березня, 2022 р., 13:01
В Україні станом на 18 березня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок обстрілів російськими військами. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук
18 Березня, 2022 р., 13:00
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 18.03 орієнтовно склали:
17 Березня, 2022 р., 14:03
Для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.
17 Березня, 2022 р., 13:26
Триває двадцять друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
17 Березня, 2022 р., 13:22
Двадцять один день Україна чинить запеклий опір збройній агресії РФ на всіх фронтах, зокрема дипломатичному.
17 Березня, 2022 р., 11:46
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомляє:
17 Березня, 2022 р., 11:12
Зараз препарати перебувають на аптечних складах. Зокрема, на складах компанії «Оптіма-Фарм» є 23,6 тис. упаковок L-тироксину та 8,8 тис. упаковок еутироксу. На складах компаній АСІНО є близько 300 тис. упаковок еутироксу. Ці препарати будуть розвезені до аптек найближчим часом.