Повідомлення про корупційні правопорушення

До повноважень Оратівської селищної ради належать отримання та розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами Оратівської селищної ради та підприємств, установ, організацій, які належать до сфери управління Оратівської селищної ради, здійснення співпраці з викривачами.

Інформація для здійснення повідомлення має бути відома викривачу у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням ним служби чи навчання або його участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені, зокрема, відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення тощо.

Повідомлення може бути здійснене викривачем без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення можна подати через спеціальну телефонну лінію 2-12-64, офіційний вебсайт, захищену електронну пошту.

ОРАТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

(смт Оратів, вул. Героїв Майдану,78)

(04330) 2-12-64

Відділ організаційного та правового забезпечення   селищної ради