Розпорядження щодо основної діяльності 2021 рік

Розпорядження №186 від 20.12.2021 року "Про проведення конкурсу "Краща новорічно-різдвяна ілюмінація"

Розпорядження № 89 від 04.06.2021 року "Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Оратівської селищної ради та порядок його інформаційного наповнення"

Розпорядження №65 від 20.04.2021 року "Про графік виїзних прийомів громадян в Оратівській селищній раді"

Розпорядження №62 від 16.04.2021 року "Про затвердження організаційного комітету з підготовки та проведення обласного етапу ХVI Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" під гаслом  "Здорові немовлята" на рівні Оратівської селищної територіальної громади.

Розпорядження №57 від 14.04.2021 року "Про завершення опалювального сезону 2020-2021 року в Оратівській селищній територіальній громаді"

Розпорядження №55 від 14.04.2021 року "Про графік особистого прийому громадян в Оратівській селищній раді"

Розпорядження №40 від 17.03.2021 "Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів Оратівської селищної ради"