Корисна інформація. Оголошення

05 Квітня, 2024 р., 21:47
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
04 Квітня, 2024 р., 16:05
  Громадська спілка «Центр відповідальної гри» (RGC) пропонує підтримку осіб з ігровою залежністю.
03 Квітня, 2024 р., 15:02
Оратівська лікарня планового лікування повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
03 Квітня, 2024 р., 13:45
Професійні можливості для ветеранів і ветеранок. Відбір для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”
03 Квітня, 2024 р., 13:44
Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.
03 Квітня, 2024 р., 10:23
 З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають.