Корисна інформація. Оголошення

07 Вересня, 2022 р., 15:33
Шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті
05 Вересня, 2022 р., 09:45
Оратівська селищна  рада повідомляє про оголошення аукціону з передачі в оренду:
16 Серпня, 2022 р., 15:09
Інформація про Головне управління Нацсоцслужби у Вінницькій області
05 Серпня, 2022 р., 08:16
Більшість громадян, особливо у великих містах, хоча б раз у житті ставали жертвами злочинів. Саме тому Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса запровадив на своєму сайті постійну рубрику, присвячену убезпеченню громадян від злочинів. Цю рубрику ведуть провідні фахівці установи, які здійснюють дослідження із запобігання відповідним злочинам.
19 Липня, 2022 р., 16:07
У разі коли Вам стало відомо  про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених особами рядового і начальницького складу, працівників підрозділів Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області,  за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити  про це за «телефоном довіри» до органів СБУ, ДСНС, ДБР, Прокуратури України, МВС, тощо.
08 Липня, 2022 р., 09:52
На Вінниччині запрацювала обласна цілодобова гаряча лінія з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Консультацію щодо отримання статусу, державної допомоги, тимчасового розміщення можна отримати за номером:
06 Липня, 2022 р., 10:56
Інформаційний лист щодо підготовки  теплових господарств до роботи в опалювальний період.
30 Червня, 2022 р., 09:21
Порядок оплати доставки газу залишається без змін