Повідомлення про розроблення  плану зонування території с.Гоноратка Оратівської селищної територіальної громади

Дата: 22.02.2022 15:13

ПОВІДОМЛЕННЯ

Оратівська селищна рада повідомляє, що  розробляється  план зонування території с.Гоноратка Оратівської селищної територіальної громади.

Для врахування інтересів громадськості, громадські обговорення плану зонування  території та стратегічної екологічної оцінки будуть тривати з 21 квітня 2022р. до 25 травня 2022р.

З містобудівною документацією можна ознайомитись за адресою:   22600, Вінницька обл., Вінницькиц р-н, смт Оратів, вул. Героїв Майдану, буд. 78, приміщення Оратівської селищної ради та на офіційному сайті Оратівської селищної ради.

Громадські слухання плану зонування  території та стратегічної екологічної оцінки відбудуться 25 травня 2022р. о 11:00 за адресою: 22600, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Оратів, вул. Героїв Майдану, буд. 78, приміщення Оратівської селищної ради  в залі засідань.

Всім зацікавленим особам, подавати пропозиції пропонується в письмовій формі до Оратівської селищної ради в термін до 25 травня 2022 року (22600, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Оратів, вул. Героїв Майдану, буд. 78, тел: 04330 21263, контактний e-mail: [email protected].

План зонування території с.Гоноратка Оратівської селищної територіальної громади