Рішення виконавчого комітету від 30.05.2022 року

Дата: 01.06.2022 14:18

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

30.05.2022 року

137

Про  Програму утримання та ремонту автомобільних доріг Загального користування місцевого значення Оратівської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

138

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки.

139

Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Оратівської селищної територіальної громади.

Додатки до рішення.

140

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради» відділом житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування.

141

Про обстеження зелених насаджень на предмет виявлення аварійно-небезпечних дерев.

142

Про  зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Копач О.В.

143

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Левчук Л.В.

144

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Слабої Н.Л.

145