Рішення виконавчого комітету 20.06.2022 року

Дата: 23.06.2022 15:23

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

20.06.2022 року

155

Про   виплату  матеріальної допомоги родинам воїнів, які загинули у війні російської федерації проти України.

156

Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Оратівської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

157

Про внесення змін до рішення 6 сесії селищної ради 8 скликання від 30 квітня 2021 року «Про оренду майна Оратівської селищної територіальної громади».

158

Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Оратівська лікарня планового лікування» на укладання договору оренди нежитлового приміщення (другого типу) без проведення аукціону.

159

Про затвердження Переліку виконавців мобілізаційного завдання (замовлення).

160

Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у Оратівській селищній раді.

161

Про внесення змін до рішення 22 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 10.02.2022 року№ 1061 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади».

162

Про внесення змін до рішення 3 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 24.12.2020 року№ 180 «Про комплексну оборонну-правоохоронну програму Оратівської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки».

163

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами (гр.Даманської Н. І. та Корсак М. І.)

164

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року№ 954  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки.

165

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами (гр. Паюк  В. Г.)