Рішення виконавчого комітету 11.07.2022 року

Дата: 14.07.2022 08:39

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

11.07.2022 року

166

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки.

167

Про виділення коштів з резервного фонду бюджету селищної територіальної громади.

Додатки.

168

Про забезпечення отримання   компенсації витрат власниками жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним    розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

169

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України .

170

171

172

173

Про взяття на квартирний облік дитини-сироти.

174

Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав Харицької Жанни Степанівни,  відносно дітей.

175

Про волонтерську діяльність.

176

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  від 20.06.2022 року № 156 «Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Оратівської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років».

177

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради» відділом житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування.

Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.

178

Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими спорудами та земельній ділянці (гр. Гуцола В. І.)

179

Про видачу дублікату  свідоцтва  про  право особистої власності на житловий будинок  (гр. Драча М. М.)

180

Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (ФГ «Агро-Сан»)

181

Про присвоєння адреси садовому будинку з господарським будівлями спорудами і земельній ділянці (гр. Мельника О. В.)

182

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з  господарськими будівлями та спорудами  (гр. Дацюка В. М.)

183

Про  дозвіл на здійснення торгівлі в окремо визначеному місці  (гр.Миронець Г. В.)

184

Про перейменування вулиці в Човновицькому старостинському окрузі Оратівської територіальної громади (з вул. Зарічна на Антона Антонюка)

185

Про  затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання  питної води фермерського господарства «НИВА-С».

186

Про видачу дублікату  свідоцтва  про  право особистої власності на житловий будинок  (гр. Галушки М.Д.)

187

Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами і земельній ділянці (гр. Кучер В.В.)

188

Про  затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання  питної води сільськогосподарського виробничого кооперативу «МАЯК».