До відома жителів Оратівської територіальної громади

Дата: 22.07.2022 09:43

Оратівська селищна рада повідомляє, що, в зв'язку з переходом на електронний документообіг, працівниками Центру надання адміністративних послуг селищної ради проводиться наповнення бази даних Реєстру територіальної громади (далі РТГ).

РТГ -  це база даних, в якій зберігається інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

Основне призначення РТГ — облік населення, яке проживає на території Оратівської громади.

Інформація з РТГ може знадобитись кожному громадянину громади, наприклад, для таких послуг:

-   для отримання витягу про місце реєстрації особи;

• призначення субсидій, соціальних допомог, пенсій;
        • голосування на виборах;
        • реєстрація в якості фізичної особи - підприємця;
        • здійснення ряду правочинів з нерухомим майном, тощо.

Для оновлення, внесення чи уточнення інформації в РТГ мешканцям смт  Оратів та с. Прибережне необхідно звернутись у ЦНАП, мешканцям сіл — у свої старостати з такими документами:

-   паспортом громадянина України;

-  довідкою про місце реєстрації до паспорта зразка 2016 року (за     наявності);

- документом при присвоєння індифікаційного номера;

- свідоцтвами про народження (дітям до 14-років)

- правовстановлюючих документів на житло, будинкової книги ( за наявності).

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання  малолітніх дітей (народжених до 2016 року) та неповнолітніх дітей в РТГ відсутні, взагалі.

В зв'язку з вищевикладеним, рекомендуємо та запрошуємо усіх жителів Оратівської  громади з’явитися в ЦНАП чи старостати найближчим часом для внесення, уточнення та оновлення інформації в РТГ, особливо відомостей про дітей та адреси місця реєстрації. Це значно покращить якість надання вам наших послуг.