Рішення виконавчого комітету 28.07.2022 року

Дата: 03.08.2022 15:19

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

28.07.2022 року

191

Про підсумки економічного та соціального розвитку Оратівської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

192

Про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за  І півріччя 2022 року.

193

Про  внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

194

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через  Центр надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради  відділом земельних ресурсів.

Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

195

Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради на 2022 рік, шляхом затвердження його в новій редакції.

196

Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав Харицької Ірини Степанівни, (інформація з персональними даними) відносно дитини Харицької Ілони Максимівни (інформація з персональними даними)

197

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на серпень 2022 року.

198

Про надання дозволу на вчинення правочину на дарування нерухомого майна в інтересах неповнолітньої дитини Якимець Вікторії Олексіївни.

199

Про надання дозволу на вчинення правочину на дарування нерухомого майна в інтересах неповнолітньої дитини Якимця Антона Олексійовича.

200

Про постановку на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Салюка Михайла Михайловича.

201

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з   господарськими будівлями  та спорудами  (гр. Баньківського А. А.).

202

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з   господарськими будівлями  та спорудами  (гр. Глухоти Л. П.).

203

Про дозвіл на порушення правил благоустрою по вул. Героїв Майдану.

204

Про гуманітарну та благодійну допомогу.

205

Про зміну поштової адреси нежитлової будівлі - магазину.

206

Про впорядкування поштової адреси нежитлової будівлі - погріба.