Рішення виконавчого комітету 11.08.2022 року

Дата: 15.08.2022 08:42

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

28.07.2022 року

207

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки до рішення.

208

Про затвердження плану заходів щодо складання проєкту бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

209

Про затвердження складу робочої групи Оратівської селищної ради з питань формування проєкту бюджету територіальної громади на 2023 рік.

210

Про забезпечення отримання компенсації витрат власниками жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Додатки (інформація з персональними даними)

211

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими  будівлями та спорудами гр. Бойка Г.Л.

212

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими   будівлями та спорудами гр. Бойко А.С.

213

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Кагляк О.Є.

214

Про обстеження зелених насаджень на предмет виявлення аварійно- небезпечних дерев в с. Балабанівка.

215

Про надання дозволу на вчинення правочину.

216

Про визначення особливості надання соціальних послуг КЗ «Оратівський селищний центр соціальних служб» на період воєнного стану.

217

Про затвердження зразка та опису печатки управління фінансів Оратівської селищної ради.