Рішення виконавчого комітету 29.08.2022 року

Дата: 31.08.2022 15:55

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

29.08.2022 року

218

Про внесення змін до програми «Майбутнє Оратівщини у збереженні здоров’я громадян на 2022 рік».

219

Про фінансовий план комунального підприємства «Оратівкомунсервіс» тна 2023 рік.

220

Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської селищної ради на 2023 рік.

221

Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради на 2023 рік.

222

Закрита інформація.

223

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на  вересень 2022 року.

224

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки.

225

Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав Коляденка Ігоря Володимировича,(інформація з персональними даними), відносно дитини  (інформація з персональними даними).

226

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими  будівлями та спорудами гр. Кириленко Т.Ю.

227

Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі ФГ «Агро-Сан»

228

Про затвердження Акту обстеження виробничого приміщення корівника 4-рядного та надання дозволу на знесення.

229

Про дозвіл на порушення благоустрою по вул. Братів Коробкових .

230

Про оголошення аукціону та визначення умов оренди нерухомого майна (с. Осична, Крючкова, 28)

231

Про оголошення аукціону та визначення умов оренди нерухомого майна (с. Осична, урочище «Біла гребля»)

232

Про дозвіл на здійснення торгівлі в окремо визначеному місці.

233 Про визначення місць для тимчасового   розміщення дитячих атракціонів.