Рішення виконавчого комітету 10.10.2022 року

Дата: 11.10.2022 09:59

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

10.10.2022 року

268

Про забезпечення отримання компенсації витрат власниками жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

269

Про виплату матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України.

270

271

Про постановку на квартирний облік учасника бойових дій.

272

Про зміни до структури та штатної чисельності працівників Оратівського ліцею.

273

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Чорної Я.Я.

274

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Гнатюка П.С.

275

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування. Мельник Анастасії Вікторівни.

276

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Варга Тетяні Русланівні.

277

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Третьяку Андрію Руслановичу.

278

Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року№ 954  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки

279

Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету Оратівської селищної ради від 05.05.2022 року №118

280 Про оголошення аукціону та визначення умов оренди нерухомого майна.