Рішення виконавчого комітету 09.01.2023 року

Дата: 11.01.2023 13:09

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

09.01.2023 року

1

Про забезпечення отримання   компенсації витрат власниками жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним    розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

2

Про визначення  видів  суспільно корисних робіт та встановлення переліку об’єктів для відбування покарання засуджених до громадських робіт  у 2023 році.

3

Про визначення  видів  суспільно корисних робіт та встановлення переліку об’єктів для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних  або громадських   робіт у 2023 році.

4

Про очищення публічного простору Оратівської селищної  територіальної громади від символів та назв російського імперіалістичного та радянського тоталітарного режимів.

5

Про затвердження Плану заходів щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

6

Про затвердження Плану заходів щодо організації виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2023рік.

7

Про постановку на квартирний облік Святецького Вадима Ігоровича (смт Оратів)

8

Про надання дозволу на видалення дерев   та видачу ордера (с. Бугаївка)

9

Про надання повноважень посадовим особам селищної ради щодо використання  системи електронної взаємодії органів виконавчої влади при посвідченні заповітів.

10 Про надання дозволу на консультування, обстеження, лікування, госпіталізацію малолітніх дітей  в КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної ради»