Рішення виконавчого комітету 26.01.2023 року

Дата: 03.02.2023 08:23

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

26.01.2023 року

11

Про підсумки економічного та соціального розвитку селищної територіальної громади за 2022 рік і завдання на 2023 рік.

12

Про схвалення проєкту рішення Оратівської селищної ради «Про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за 2022 рік».

13

Про затвердження Плану заходів  щодо наповнення селищного бюджету, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2023 рік.

14

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру в новій редакції.

15

Про виплату матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України.

16

Про проведення профілактичних медичних оглядів працівників підприємств, установ, організацій селищної територіальної громади, агропромислового комплексу, інвалідів та учасників війни і осіб, прирівняних до них, учасників бойових дій, осіб, потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

17

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на лютий 2023 року.

18

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в с. Мала Ростівка.

19

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Оратівської селищної ради від 03.07.2020 року № 57 «Про зміну адреси».

20

Про надання статусу дитини-сироти Дорощук А. А.

21

Про встановлення піклування над дитиною-сиротою Дорощук А. А.

22

Про стан забезпечення розгляду виконавчим комітетом селищної ради справ про адміністративні  правопорушення.

23

Про  внесення змін до  складу Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Оратівської селищної ради.

24

Про затвердження плану постійного моніторингу стану збереження об’єктів культурної спадщини на території Оратівської селищної територіальної громади  у 2023 році.

25

Про  внесення змін до Номенклатури  місцевого   матеріального резерву   для  запобігання  і  ліквідації наслідків  надзвичайних  ситуацій в умовах  воєнного стану   на території   Оратівської селищної територіальної громади.

26

Про зміну поштової адреси  земельних ділянок в  с. Сабарівка.