Рішення виконавчого комітету 23.02.2023 року

Дата: 28.02.2023 11:32

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

23.02.2023 року

35

Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної  ради у 2022 році.

36

Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Оратівкомунсервіс»  у 2022 році.

37

Про транспортну доступність.

38

Про Порядок  встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних  дощок в межах Оратівської селищної територіальної громади.

39

Про внесення змін до рішення № 177 від 11.07.2022 року виконавчого комітету селищної ради «Про  затвердження інформаційних та технологічних карток  адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради»  відділом житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування»

40

Про пасажирські перевезення.

41

Про проведення ремонту водовипускних споруд в межах гідрологічного заказника  місцевого значення «Осична»

42

Про видачу Будніченку В.В. дублікату  свідоцтва  на право  особистої власності  на жилий будинок.

43

Про видачу Сінельниковій В.П.  дублікату  свідоцтва  на право  особистої власності  на жилий будинок.

44

Про зміну поштової адреси житлового будинку  з  господарськими будівлями та спорудами  і  земельної ділянки в с. Лопатинка

( гр.  Дудника Івана  Олексійовича)

45

Про зміну поштової адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та спорудами в с. Чагів( гр.  Оверчук Ганни Антонівни)

46

Про зміну поштової адреси  житлового  будинку  з господарськими будівлями  і  спорудами  в  с. Новоживотів( гр. Заверухи Ніни Василівни)

47

Про присвоєння  поштової адреси земельній  ділянці в с. Заруддя ( гр.  Нагорного Володимира Анатолієвича)

48

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Коваленко А. А.

49

Про надання дозволу на проведення спеціалізованого психіатричного огляду малолітньої дитини Барського І. В.

50

Про надання дозволу на проведення  спеціалізованого психіатричного огляду малолітньої дитини Бездороги І.В.

51

Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою на землях комунальної власності, що межують з земельною ділянкою по вул. Гагаріна,10 в с. Скоморошки Вінницького району Вінницької області.