Працевлаштування переселенців на Вінниччині: 975 осіб вже мають роботу

Дата: 02.03.2023 14:57

Працевлаштування переселенців на Вінниччині: 975 осіб вже мають роботу

Вінниччина з перших днів війни приймає жителів регіонів, де ведуться бойові дії, тут їм допомагають знайти не лише тимчасовий прихисток, а й роботу.

Від початку бойових дій до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися 4102 особи з числа внутрішньо переміщених громадян, з них 3541 – набули статусу безробітного.

Загалом з 24 лютого 2022 року за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості вже вдалося працевлаштувати 975 переселенців.

Найчастіше внутрішньо-переміщені особи працевлаштовуються на підприємства, які займаються торгівлею, виробництвом, будівництвом, у лікарняні та медичні заклади, а також у заклади громадського харчування.

В основному переселенці працюють водіями, економістами, бухгалтерами, касирами, менеджерами, сестрами медичними, продавцями, та ін.

Щоб пришвидшити працевлаштування, особам, які шукають роботу, пропонують пройти профнавчання або стажування на робочому місці в роботодавця, підвищити кваліфікацію. 28 осіб з числа ВПО скористались цією можливістю та підвищили кваліфікацію за професіями економіст, бухгалтер, швачка, продавець, бармен, бариста.

Станом на 01 березня 2023 року роботу продовжують шукати 459 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Всі актуальні вакансії можна переглянути на Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/

Або скористатися телеграм-каналом «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz