Вітання селищного голови з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2023 11:30

Шановні жителі Оратівської селищної територіальної громади!

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Тож шлемо щирі вітання зі святом, яке втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем українського добровольця. В цей день ми вшановуємо всіх, хто ставши до лав добровольців, піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. Першими на Схід в 2014 році вирушили саме добровольчі формування. Завдяки їхньому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі. Й донині на всіх фронтах наші добровольці боронять цілісність держави від рашистського агресора.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Глибоко вдячна всім воїнам-добровольцям Оратівської  громади за їх небайдужість, патріотизм та активну громадянську позицію. Низький уклін усім, хто долучався і продовжує гідну справу добровольчої допомоги і захисту рідної землі! Хочу побажати вам у цей день міцного здоров’я, витримки, мужності та віри у ПЕРЕМОГУ. Нехай Господь Бог береже вас на полі бою і в мирному житті.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Оратвський селищний голова                              Галина ЛОШАК