14 березня 2023 року на 53 році життя від тяжкої хвороби помер воїн Збройних сил України Літинський Олександр Романович

Дата: 14.03.2023 11:32

Страшна хвороба забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського оккупанта. Олександр Романович Літинський, народився 26.05.1969 року в с. Животівка
З початку антитерористичної  операції на сході України Олександр був призваний на військову службу під час мобілізації на особливий період в 72 бригаду, служив в зводі матеріального забезпечення в Донецькій області,  брав безпосередню участь в антитерористічній операції в період з 21.04.2015 року по 16.07.2016 року, у  званні   солдата.

З 06.06.2022 року знову був призваний до лав ЗСУ, де проходив службу у східному напрямку, 9 березня воїна демобілізували по хворобі.

У Олександра Романовича лишилася дружина Наталія Олександрівна та син Іван, який також проходить службу в лавах ЗСУ та боронить нашу землю від рашистської нечисті.

Він боровся за волю і свободу нашої держави та щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім'я цієї віри в Перемогу найцінніше – життя.

Серце воїна зупинилось від важкої недуги, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя, захищав нашу землю та наше право жити у вільній Україні, захищав  щасливе майбутнє наших дітей.

Слава Україні!   Героям Слава!