Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громади...

Дата: 14.03.2023 13:50

На жаль, знову трагічна звістка. Оратівська  громада втратила ще одного мужнього бійця Літвінка Сергія Петровича з с. Оратів.

Захисник народився 04 квітня 1976 року у м. Вінниця. У 1978 році разом з батьками переїхав на постійне місце проживання у с. Оратів.

Сергій був призваний на військову службу під час мобілізації на особливий період, брав безпосередню участь в антитерористічній операції в період з 2018 року по 2020 роки.

14 вересня 2022 року   Сергій Літвінко по мобілізації був призваний в ряди Збройних сил України. В листопаді 2022 року отримав поранення, та після одужання знову пішов захищати Батьківщину.

Він  був сміливим і відданим своїм побратимам, займав посаду  гранатометника.

Але війна забирає найкращих… 3 березня 2023 року в ході бойових дій, від отриманих поранень, несумісних з життям, в районі населеного пункту Бахмут Донецької області, Сергій загинув.

Від гіркоти тяжкої втрати і невимовного болю разом з  батьками загиблого Сергія,   плачемо всією громадою!

У тяжкий для України час він поклав своє   життя за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над нашою рідною Україною було мирним і вільним!

Немає і не буде прощення рашистам! Віримо: за всі заподіяні злодіяння їх чекає справедлива небесна і людська кара!

Пам'ять про  Сергія Літвінко навіки буде в наших серцях! Герої не вмирають, вони продовжують боронити нас з небес! Перемога буде за нами! Слава Україні!