Вітання селищного голови з Днем житлово-комунального господарства

Дата: 17.03.2023 14:34

День житлово-комунального господарства  − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, селищ, сіл, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

У переддень свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, селищний голова Галина Лошак  та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Сергій Сливка привітали колектив КП «Оратівкомунсервіс» із професійним святом.

Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється, скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку селища. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь селища Оратів працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців.

Тож, бажаємо Вам, шановні працівники комунального господарства,  міцного здоров’я, благополуччя, затишку, а також належної оцінки Вашої нелегкої та вкрай необхідної праці!