Нагородили посмертно

Дата: 21.03.2023 14:42

Указом Президента України Володимира Зеленського.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено (посмертно)

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ОНОФРІЙЧУКА Олександра Миколайовича, народився 15 серпня 1998 року. Загинув 01 червня 2022 року на Миколаївщині.

ДЕМ’ЯНЮКА Михайла Леонідовича, народився 25 вересня 1998 року. Загинув 01 червня 2022 року на Миколаївщині.

Нагороду вручили батькам Онуфрійчука Олександра Миколайовича та Дем’янюка Михайла Леонідовича.

Вручення відбулося за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Сливки С.А., підполковника Хриптаня С.В. та старостів Новоживотівського старостинського округу Сербіної  Т.В, Скальського старостинського округу Гуменюк О.П.

Щира подяка батькам за те, що виховали патріотів та справжніх захисниів України і нехай Господь Бог допомагає їм перенести важку біль втрати рідних  людей.

Нікого не забудемо! Ніколи не пробачимо!