Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 25.05.2023 11:45

25 травня відбулося засідання  виконавчого комітету Оратівської селищної ради під головуванням селищного голови Галини Лошак. У роботі взяли участь 23 члени виконавчого комітету Оратівської селищної ради, керівники управлінь,   відділів місцевого самоврядування та ЗМІ.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 10 основних  та 3 додаткових питання.

Членами виконавчого комітету  розглянуто та одноголосно прийнято 13 рішень, серед яких: про   виплату  матеріальної допомоги  родині воїна, який загинув у війні  російської федерації проти України; про надання дозволу на вчинення правочину в інтересах дітей; про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав; про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо недоцільності призначення опікуном над дитиною; про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання дітей; про комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості; про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна та земельним ділянкам в с. Оратів; про присвоєння адреси будинку садового типу з господарськими будівлями.

2 прийнятих рішення  стосуються  зміни поштових адрес в смт Оратів і с. Чернявка та 3 рішення щодо надання дозволу на видалення дерев в с. Заруддя, с. Лопатинка, с. Скоморошки.

Усі прийняті рішення, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Оратівської селищної ради.